YITH WooCommerce Wishlist - en to he_IL translation catalogue (40 entries)

en: Wishlist
he_IL: רשימת משאלות

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Colors
he_IL: צבעים

en: Wishlist Page
he_IL: עמוד רשימת המשאלות

en: Page contents: [yith_wcwl_wishlist]
he_IL: תוכן העמוד: [yith_wcwl_wishlist]

en: General Settings
he_IL: הגדרות כלליות

en: Enable YITH Wishlist
he_IL: אפשר שימוש ברשימת המשאלות של YITH

en: My wishlist on %s
he_IL: רשימת המשאלות שלי ב-%s

en: Position
he_IL: מיקום

en: After "Add to cart"
he_IL: לאחר "הוספה לסל"

en: After thumbnails
he_IL: אחרי התמונות המוקטנות

en: After summary
he_IL: אחרי תיאור מוצר

en: Use shortcode
he_IL: השתמש בקוד מקוצר

en: Redirect to cart
he_IL: הפנייה לסל הקניות

en: Remove if added to the cart
he_IL: הסר מהרשימה אם הוסף לסל

en: Add to Wishlist
he_IL: הוסף לרשימת המשאלות

en: Browse Wishlist
he_IL: צפה ברשימת השמורים שלך

en: The product is already in the wishlist!
he_IL: המוצר נשמר.

en: Product added!
he_IL: המוצר נשמר!

en: Add to Cart
he_IL: הוסף לסל

en: Styles
he_IL: סגנונות עיצוב

en: Use buttons
he_IL: השתמש בכפתורים

en: Custom CSS
he_IL: הכנס שורות CSS משלך

en: Use theme style
he_IL: השתמש בעיצוב של התבנית שלך

en: Use the theme style.
he_IL: השתמש בעיצוב של תבנית האתר.

en: Share on Facebook
he_IL: שתף בפייסבוק

en: Share on Google+
he_IL: שתף בגוגל+

en: Share on:
he_IL: שתף ברשת:

en: Select options
he_IL: בחירת דגם

en: Facebook
he_IL: פייסבוק

en: Twitter
he_IL: טוויטר

en: Product successfully removed.
he_IL: המוצר הוסר מהרשימה בהצלחה.

en: Error. Unable to remove the product from the wishlist.
he_IL: שגיאה. לא הצלחנו להסיר את המוצר מרשימת המשאלות.

en: No products were added to the wishlist
he_IL: אין מוצרים ברשימת המשאלות שלך.

en: Product Name
he_IL: שם המוצר

en: Unit Price
he_IL: מחיר ליחידה

en: Stock Status
he_IL: מצב מלאי

en: Remove this product
he_IL: הסרת מוצר מהרשימה

en: Out of Stock
he_IL: לא קיים במלאי

en: In Stock
he_IL: קיים במלאי
