MailChimp for WordPress - en to nl_NL translation catalogue (356 entries)

en: %s failed to check for updates because of the following error: <em>%s</em>
nl_NL: Het lukte %s niet om voor updates te checken door de volgende fout: <em>%s</em>

en: %s is network activated, please contact your site administrator to manage the license.
nl_NL: %s is netwerk-geactiveerd. Neem aub contact op met je site admin om je licentie te beheren.

en: %s: License Settings
nl_NL: %s: Licentie Instellingen

en: %sRenew your license now%s.
nl_NL: %sVernieuw je licentie nu%s

en: %sShow generated CSS%s
nl_NL: %sToon CSS%s

en: (PRO ONLY)
nl_NL: (ALLEEN IN PRO)

en: (deactivate your license so you can activate it on another WordPress site)
nl_NL: (deactiveer je licentie zodat je deze op een andere website kunt activeren)

en: (leave empty to hide)
nl_NL: (laat leeg om te verbergen)

en: (optional)
nl_NL: (optioneel)

en: (or leave empty)
nl_NL: (of laat leeg)

en: <a href="%s">Did you know you can upgrade your license?</a>
nl_NL: <a href="%s">Wist je dat je je licentie kon upgraden?</a>

en: <a href="%s">Your license is expiring in %d days, would you like to extend it?</a>
nl_NL: <a href="%s">Je licentie verloopt in %d dagen, wil je deze verlengen?</a>

en: <b>Warning!</b> You're blocking external requests which means you won't be able to get %s updates. Please add %s to %s.
nl_NL: <b>Waarschuwing!</b> Je blokkeert externe requests wat betekent dat je geen updates voor %s kunt ontvangen. Voeg aub %s toe aan %s.

en: <strong>%s</strong> signed-up at %s on %s using the form "%s".
nl_NL: <strong>%s</strong> schreef zich om %s op %s in met het formulier "%s"

en: <strong>Error:</strong> Please specify a form ID. Example: %s.
nl_NL: <strong>Fout:</strong> Geef aub een formulier ID in. Example: %s

en: <strong>Error:</strong> Sign-up form not found. Please check if you used the correct form ID.
nl_NL: <strong>Fout:</strong> Inschrijfformulier niet gevonden. Check aub of je het correcte formulier ID gebruikt hebt.

en: <strong>Welcome to MailChimp for WordPress Pro!</strong> We transfered the settings you set in the Lite version, you can safely <a href="%s">deactivate it now</a>.
nl_NL: <strong>Welkom bij MailChimp for WordPress Pro!</strong> We hebben je instellingen uit de Lite plugin overgezet, je kunt deze nu <a href="%s">veilig deactiveren</a>.

en: ACTIVE
nl_NL: ACTIEF

en: AJAX forms
nl_NL: AJAX formulieren

en: API Key
nl_NL: API Sleutel

en: API Settings
nl_NL: API Instellingen

en: Activate License
nl_NL: Activeer Licentie

en: Add a new field
nl_NL: Voeg een nieuw veld toe

en: Add the checkbox to these forms
nl_NL: Voeg de checkbox toe aan de volgende formulieren

en: Add to form
nl_NL: Voeg toe aan formulier

en: Adds various sign-up methods to your website.
nl_NL: Voegt verschillende inschrijfmogelijkheden toe aan je website.

en: Advanced
nl_NL: Geavanceerd

en: After the additional information
nl_NL: Na de additionele informatie

en: After the billing details
nl_NL: Na de factuurdetails

en: All
nl_NL: Alle

en: Already subscribed
nl_NL: Reeds ingeschreven

en: Alter the visual appearance of the form by applying CSS rules to %s.
nl_NL: Wijzig de visuele weergave van je formulier door CSS regels op te stellen voor %s.

en: Any settings you specify here will override the <a href="%s">general form settings</a>. If no setting is specified, the corresponding general setting value will be used.
nl_NL: Instellingen die je ingeeft zullen de <a href="%s">standaard formulier instellingen</a> overschrijven. Wanneer je hier niets invult zal de corresponderende standaardwaarde gebruikt worden.

en: Are you sure you want to delete all custom styles for this form?
nl_NL: Weet je zeker dat je alle stijlen voor dit formulier wilt verwijderen?

en: Back to general form settings
nl_NL: Terug naar generieke formulier instellingen.

en: Background color
nl_NL: Achtergrondkleur

en: Background image
nl_NL: Achtergrondafbeelding

en: Blue Theme
nl_NL: Blauw Thema

en: Bold
nl_NL: Dikgedrukt

en: Bold & Italic
nl_NL: Dikgedrukt & Cursief

en: Border color
nl_NL: Rand kleur

en: Border width
nl_NL: Rand breedte

en: BuddyPress registration
nl_NL: BuddyPress registratie

en: Button height
nl_NL: Button hoogte

en: Button styles
nl_NL: Button stijlen

en: Button text
nl_NL: Button Tekst

en: Button width
nl_NL: Button breedte

en: CONNECTED
nl_NL: VERBONDEN

en: CSS Styles Builder
nl_NL: CSS Stijl Bouwer

en: Center
nl_NL: Gecentreerd

en: Checkbox Settings
nl_NL: Checkbox Instellingen

en: Checkbox label text
nl_NL: Checkbox label tekst

en: Checkbox settings
nl_NL: Checkbox instellingen

en: Choose alignment
nl_NL: Kies uitlijning

en: Choose text style..
nl_NL: Kies een tekststijl..

en: Choose the position for the checkbox in your WooCommerce checkout form.
nl_NL: Kies de positie voor de checkbox in je WooCommerce checkout formulier.

en: Comment
nl_NL: Reactie

en: Comment form
nl_NL: Reactieformulier

en: Copy Styles
nl_NL: Kopieer stijlen

en: Copy styles from other form
nl_NL: Kopieer stijlen van een ander formulier

en: Create New Form
nl_NL: Maak Nieuw Formulier

en: Create at least one form first.
nl_NL: Creëer eerst ten minste 1 formulier.

en: Create beautiful form themes with ease.
nl_NL: Design je formulieren met gemak.

en: Current URL
nl_NL: Huidige URL

en: Current user ID
nl_NL: ID van de ingelogde bezoeker

en: Custom Color Theme
nl_NL: Aangepaste Kleur Thema

en: Custom label texts
nl_NL: Custom label teksten

en: Dark Theme
nl_NL: Donker Thema

en: Deactivate License
nl_NL: Deactiveer Licentie

en: Default Form Settings
nl_NL: Standaard Formulier Instellingen

en: Default MailChimp settings
nl_NL: Standaard MailChimp instellingen

en: Default Messages
nl_NL: Standaard Berichten

en: Delete
nl_NL: Verwijder

en: Delete Form Styles
nl_NL: Verwijder formulier stijlen

en: Display
nl_NL: Weergave

en: Displays one of your MailChimp for WordPress sign-up forms
nl_NL: Toont een van je MailChimp for WordPress inschrijfformulieren

en: Displays your MailChimp for WordPress sign-up form
nl_NL: Toont je MailChimp voor WordPress inschrijfformulier

en: Do you enjoy this plugin?
nl_NL: Gebruik je deze plugin met plezier?

en: Documentation
nl_NL: Documentatie

en: Double opt-in?
nl_NL: Emailadres bevestigen?

en: EXPIRED
nl_NL: VERLOPEN

en: Each subscribing to one or multiple MailChimp lists.
nl_NL: Elk formulier kan op een of meerdere MailChimp lijsten inschrijven.

en: Edit Form
nl_NL: Wijzig Formulier

en: Email
nl_NL: Emailadres

en: Email address
nl_NL: Emailadres

en: Email address:
nl_NL: Emailadres:

en: Enable AJAX form submission?
nl_NL: AJAX (JavaScript) formulieren gebruiken?

en: End date can't be before the start date
nl_NL: Einddatum kan niet vóór de startdatum liggen

en: Error and success messages
nl_NL: Fout en succes berichten

en: Error text color
nl_NL: Tekstkleur voor een fout

en: Every form interaction is logged and visualised in insightful charts.
nl_NL: Elke form interactie wordt geregistreerd en inzichtelijk gemaakt met grafieken.

en: Example: %s
nl_NL: Voorbeeld: %s

en: Failed to activate your license, your license key seems to be invalid.
nl_NL: Je licentie lijkt invalide te zijn.

en: Failed to deactivate your %s license.
nl_NL: Het is niet gelukt je %s licentie te deactiveren.

en: Failed to renew MailChimp cache - please try again later.
nl_NL: Het is niet gelukt om de MailChimp cache te legen - probeer het alsjeblieft later opnieuw.

en: Field height
nl_NL: Veld hoogte

en: Field styles
nl_NL: Veld stijlen

en: Field width
nl_NL: Veld breedte

en: First name of the current user
nl_NL: Voornaam van de ingelogde bezoeker

en: Form
nl_NL: Formulier

en: Form Settings
nl_NL: Formulier Instellingen

en: Form Settings & Messages
nl_NL: Formulier Instellingen & Meldingen

en: Form Styling
nl_NL: Formulier Ontwerpen

en: Form container style
nl_NL: Formulier container stijl

en: Form mark-up
nl_NL: Formulier Structuur

en: Form preview
nl_NL: Formulier voorbeeld

en: Form saved.
nl_NL: Formulier opgeslagen

en: Form updated.
nl_NL: Formulier geupdate

en: Form usage
nl_NL: Formulier gebruik

en: Form width
nl_NL: Formulier breedte

en: Form:
nl_NL: Formulier:

en: Forms
nl_NL: Formulieren

en: Forms & Settings
nl_NL: Formulieren & Instellingen

en: Forms do not require a full page reload.
nl_NL: Formulieren vereisen geen complete pagina refresh.

en: From
nl_NL: Van

en: General error
nl_NL: Algemene fout

en: General form settings
nl_NL: Algemene formulier instellingen

en: Generated HTML
nl_NL: Gegenereerde HTML

en: Get your API key here.
nl_NL: Verkrijg hier je API sleutel.

en: Given email address is already subscribed, thank you!
nl_NL: Dit emailadres is reeds ingeschreven, dankjewel!

en: Given email address is not subscribed.
nl_NL: Dit emailadres is niet ingeschreven.

en: Green Theme
nl_NL: Groen Thema

en: HTML tags like %s are allowed in the label text.
nl_NL: HTML tags als %s zijn toegestaan in de label tekst.

en: HTML tags like %s are allowed in the message fields.
nl_NL: HTML tags als %s zijn toegestaan in de meldingteksten.

en: Hide form after a successful sign-up?
nl_NL: Verberg formulier na succesvolle inschrijvingen?

en: I am using MailChimp for WordPress by @DannyvanKooten - it is great!
nl_NL: Ik gebruik de MailChimp for WordPress plugin door @DannyvanKooten - het is geweldig!

en: I know. Don't bug me.
nl_NL: Weet ik.

en: INACTIVE
nl_NL: INACTIEF

en: IP Address
nl_NL: IP Adres

en: If you %screated a custom stylesheet%s and want it to be loaded, select "custom form styles". Otherwise, choose the basic formatting styles or one of the default themes.
nl_NL: Als je zelf een %sCSS Stylesheet%s hebt gemaakt en deze geladen wilt hebben, selecteer dan "custom formulier stijlen". Anders, kies de standaard formulier stijlen of een van de standaard thema's.

en: If you want to load some default CSS styles, select "basic formatting styles" or choose one of the color themes
nl_NL: Selecteer "laad standaard formulier stijlen" om wat standaard CSS stijlregels in te laden of kies een van de kleurenthema's.

en: If you want to use sign-up checkboxes, select at least one MailChimp list to subscribe people to.
nl_NL: Selecteer ten minste 1 MailChimp lijst waar mensen aan toegevoegd moeten worden.

en: Inherit
nl_NL: Gebruik standaardwaarde

en: Initial value
nl_NL: Initiële waarde

en: Inline
nl_NL: Inlijn

en: Invalid CAPTCHA
nl_NL: Foutieve CAPTCHA

en: Invalid email address
nl_NL: Ongeldig emailadres

en: Italic
nl_NL: Cursief

en: Label for
nl_NL: Label voor

en: Label styles
nl_NL: Label stijl

en: Label width
nl_NL: Label breedte

en: Last Month
nl_NL: Laatste maand

en: Last Quarter
nl_NL: Laatste kwartaal

en: Last Week
nl_NL: Laatste week

en: Last Year
nl_NL: Laatste jaar

en: Last edited
nl_NL: Laatst gewijzigd

en: Last name of the current user
nl_NL: Achternaam van de ingelogde bezoeker

en: Leave a %s plugin review on WordPress.org
nl_NL: Laat een %s plugin review achter op WordPress.org

en: Leave empty for no redirect. Otherwise, use complete (absolute) URLs, including <code>http://</code>.
nl_NL: Laat leeg voor geen redirect. Anders, gebruik volledige (absolute) URL's, inclusief <code>http://</code>.

en: Leave empty or enter <code>0</code> for no redirect. Otherwise, use complete (absolute) URLs, including <code>http://</code>.
nl_NL: Laat leeg of vul <code>0</code> in voor geen doorverwijzing. Anders, gebruik complete (absolute) URL's, inclusief <code>http://</code>.

en: Left
nl_NL: Links

en: License & API Settings
nl_NL: Licentie & API Instellingen

en: License Key
nl_NL: Licentiecode

en: License status
nl_NL: Licentie status

en: Light Theme
nl_NL: Licht Thema

en: List
nl_NL: Lijst

en: List choice
nl_NL: Lijstkeuze

en: List(s)
nl_NL: Lijst(en)

en: Lists this form subscribes to
nl_NL: Lijsten op welke dit formulier inschrijft

en: Load form styles (CSS)?
nl_NL: Laad formulier stijlen (CSS)?

en: Load some default CSS?
nl_NL: Laad standaard CSS?

en: Log items deleted.
nl_NL: Log items verwijderd.

en: Looking for help?
nl_NL: Hulp nodig?

en: MailChimp & License
nl_NL: MailChimp & Licentie

en: MailChimp & Plugin License Settings
nl_NL: MailChimp & Plugin Licentie Instellingen

en: MailChimp API Settings
nl_NL: MailChimp API Instellingen

en: MailChimp Lists
nl_NL: MailChimp Lijsten

en: MailChimp Settings
nl_NL: MailChimp Instellingen

en: MailChimp Sign-Up Form
nl_NL: MailChimp Inschrijfformulier

en: MailChimp for WP Form
nl_NL: MailChimp voor WP formulier

en: MailChimp for WordPress
nl_NL: MailChimp voor WordPress

en: MailChimp for WordPress - Error
nl_NL: MailChimp voor WordPress - Fout

en: MailChimp for WordPress is in need of translations. Is the plugin not translated in your language or do you spot errors with the current translations? Helping out is easy! Head over to <a href="%s">the translation project and click "help translate"</a>.
nl_NL: De MailChimp for WordPres plugin is op zoek naar vertalers. Is de plugin niet vertaald in jouw taal of heb je een fout in de vertalingen gespot? Helpen is makkelijk! Ga naar <a href="%s">het vertaalproject op Transifex  en klik op "help translate"</a>.

en: MailChimp settings for checkboxes
nl_NL: MailChimp instellingen voor checkboxes

en: Manual CSS
nl_NL: Handmatige CSS

en: Mar
nl_NL: Maa

en: May
nl_NL: Mei

en: Merge variables:
nl_NL: Lijst variabelen

en: Messages
nl_NL: Berichten

en: MultiSite forms
nl_NL: MultiSite formulieren

en: MultiSite registration
nl_NL: MultiSite registratie

en: Multiple forms
nl_NL: Meerdere formulieren

en: NOT CONNECTED
nl_NL: NIET VERBONDEN

en: New MailChimp Sign-Up
nl_NL: Nieuwe MailChimp inschrijving

en: New Sign-Up
nl_NL: Nieuwe inschrijving

en: New line
nl_NL: Nieuwe regel

en: Newsletter
nl_NL: Nieuwsbrief

en: No
nl_NL: Nee

en: No MailChimp list(s) selected yet.
nl_NL: Geen MailChimp lijst(en) geselecteerd.

en: No lists found, <a href="%s">are you connected to MailChimp</a>?
nl_NL: Geen lijsten gevonden, <a href="%s">ben je verbonden met je MailChimp account</a>?

en: No lists were found in your MailChimp account
nl_NL: Geen lijsten gevonden in je MailChimp account.

en: No lists were found in your MailChimp account.
nl_NL: Er zijn geen lijsten gevonden in je MailChimp account.

en: No subscribe requests found.
nl_NL: Geen inschrijfverzoeken gevonden.

en: Normal
nl_NL: Normaal

en: Not subscribed
nl_NL: Niet ingeschreven

en: Note that you've enabled double opt-in for the "%s" form. The user won't be added to the selected MailChimp lists until they confirm their email address.
nl_NL: PS. Je hebt "double opt-in" aanstaan voor het formulier "%s". Het hierboven weergegeven emailadres zal niet aan de geselecteerde MailChimp lijst(en) worden toegevoegd totdat deze zijn of haar emailadres heeft bevestigd.

en: Oct
nl_NL: Okt

en: Oops. Something went wrong. Please try again later.
nl_NL: Oeps, er ging iets fout. Probeer het aub later opnieuw.

en: Optional Settings
nl_NL: Optionele Instellingen

en: Order
nl_NL: Bestelling

en: Other Form
nl_NL: Ander Formulier

en: Other errors
nl_NL: Andere fouten

en: Other fields
nl_NL: Overige velden

en: Override the default checkbox label text for any given checkbox using the fields below.
nl_NL: Overschrijf de standaard checkbox label voor de verschillende checkboxes met behulp van onderstaande velden.

en: Paste your license key here, as found in the email receipt.
nl_NL: Plak je licentiecode hier, zoals die in de aankoopemail staat.

en: Please complete the CAPTCHA.
nl_NL: Vul aub een geldige CAPTCHA in.

en: Please enter a license key in the field below first.
nl_NL: Vul aub een licentiecode in het veld hieronder in.

en: Please fill in the required fields.
nl_NL: Vul aub de verplichte velden in.

en: Please make sure the plugin is connected to MailChimp. <a href="%s">Provide a valid API key.</a>
nl_NL: Zorg aub dat de plugin een connectie met MailChimp heeft. <a href="%s">Geef een geldige API sleutel in.</a>

en: Please provide a valid email address.
nl_NL: Geef een geldig emailadres in.

en: Please select a list to subscribe to in the <a href="%s">checkbox settings</a>.
nl_NL: Selecteer een lijst om op in te schrijven in de <a href="%s">checkbox instellingen</a>.

en: Please select the sign-up form you'd like to show here in the <a href="%s">widget settings</a>.
nl_NL: Selecteer aub het inschrijfformulier dat je hier wilt laten zien in de <a href="%s">widget instellingen</a>.

en: Please use the same email address as you used when purchasing the plugin.
nl_NL: Gebruik hetzelfde e-mailadres welke ook gebruikt is waarmee deze plugin aangekocht is.

en: Pre-check the checkbox?
nl_NL: Vink de checkbox standaard aan?

en: Red Theme
nl_NL: Rood Thema

en: Redirect to URL after successful sign-ups
nl_NL: Doorsturen naar URL na succesvolle inschrijving

en: Registration
nl_NL: Registratie

en: Registration form
nl_NL: Registratieformulier

en: Renew MailChimp lists
nl_NL: Vernieuw MailChimp lijsten

en: Renewed MailChimp cache.
nl_NL: MailChimp cache met succes vernieuwd.

en: Replace interest groups?
nl_NL: Interessegroepen vervangen?

en: Replaced with a captcha field.
nl_NL: Wordt vervangen door een Captcha veld.

en: Replaced with the current date (yyyy/mm/dd eg: %s)
nl_NL: Vervangen door de huidige datum (jjjj/mm/dd bijv: %s)

en: Replaced with the current site language, eg: %s
nl_NL: Vervangen door de huidige site taal, bijv: %s

en: Replaced with the current time (hh:mm:ss eg: %s)
nl_NL: Vervangen door de huidige tijd (uu:mm:ss bijv: %s)

en: Replaced with the form response (error or success messages).
nl_NL: Wordt vervangen door de formulier response (fout- en succesmeldingen).

en: Replaced with the logged in user's email (or nothing, if there is no logged in user)
nl_NL: Vervangen door het emailadres van de ingelogde gebruiker (of niets wanneer de bezoeker niet ingelogd is)

en: Replaced with the number of subscribers on the selected list(s)
nl_NL: Vervangen door het aantal subscribers op de geselecteerde lijst(en)

en: Replaced with the visitor's IP address
nl_NL: Vervangen door het IP-adres van de bezoeker

en: Replaced with the visitor's email (if set in URL or cookie).
nl_NL: Vervangen door het emailadres van de bezoeker (als deze gegeven is in de URL of door middel van een cookie).

en: Reports
nl_NL: Rapporten

en: Request error: "%s"
nl_NL: Request fout: "%s"

en: Required field missing
nl_NL: Verplicht veld mist

en: Required field?
nl_NL: Verplicht veld?

en: Required form settings
nl_NL: Verplichte formulier instellingen

en: Review the plugin on your blog and link to <a href="%s">the plugin page</a>.
nl_NL: Schrijf over de plugin op je blog en link naar <a href="%s">de plugin pagina</a>.

en: Right
nl_NL: Rechts

en: Save Form
nl_NL: Formulier opslaan

en: Save all changes
nl_NL: Alle wijzigingen opslaan

en: Select "yes" if the checkbox appears in a weird place.
nl_NL: Selecteer "ja" als de checkbox op een vreemde plaats verschijnt.

en: Select "yes" if you want people to confirm their email address before being subscribed (recommended)
nl_NL: Selecteer "ja" wanneer je wilt dat mensen hun emailadres moeten bevestigen alvorens ze aan je MailChimp lijst worden toegevoegd (aanbevolen)

en: Select "yes" if you want to replace the interest groups with the groups provided instead of adding the provided groups to the member's interest groups (only when updating a subscriber).
nl_NL: Selecteer "ja" wanneer je interest groups wilt verplaatsen met de verstuurde groepen in plaats van deze aan de bestaande groepen toe te voegen (enkel bij het updaten van abonnees).

en: Select "yes" if you want to send your lists Welcome Email if a subscribe succeeds (only when double opt-in is disabled).
nl_NL: Selecteer "ja" als je de "Welcome Email" wilt sturen naar nieuwe abonnees (enkel wanneer "double opt-in" uitgeschakeld is)

en: Select "yes" if you want to update existing subscribers (instead of showing the "already subscribed" message).
nl_NL: Selecteer "ja" wanneer je bestaande abonnees wilt updaten (in plaats van het tonen van de "reeds ingeschreven" melding)

en: Select "yes" if you want to update existing subscribers with the data that is sent.
nl_NL: Selecteer "ja" als je bestaande abonnees wilt updaten met de gegeven data.

en: Select "yes" if you want to use AJAX (JavaScript) to submit forms.
nl_NL: Selecteer "ja" wanneer je AJAX (JavaScript) wilt gebruiken voor het verzenden van formulieren.

en: Select "yes" to hide the form fields after a successful sign-up.
nl_NL: Selecteer "ja" om de formuliervelden te verbergen na elke succesvolle inschrijving.

en: Select Color
nl_NL: Selecteer Kleur

en: Select MailChimp field..
nl_NL: Selecteer MailChimp veld..

en: Select at least one list first.
nl_NL: Selecteer eerst ten minste 1 lijst.

en: Select form to build styles for:
nl_NL: Selecteer formulieren om CSS stijlen voor te genereren:

en: Select the form to show
nl_NL: Selecteer het formulier om te tonen

en: Select the list(s) to which people who check the checkbox should be subscribed.
nl_NL: Selecteer de lijsten aan welke mensen die checkbox aanvinken toegevoegd zouden moeten worden.

en: Select the list(s) to which people who submit this form should be subscribed.
nl_NL: Selecteer de lijst(en) aan welke mensen die dit formulier invullen toegevoegd moeten worden.

en: Selecting a form will automatically add the sign-up checkbox to it.
nl_NL: Aan de formulieren die je hier selecteert wordt automatisch een "schrijf je in" checkbox toegevoegd.

en: Send Welcome Email?
nl_NL: Welkomstemail versturen?

en: Send an email copy of the form data?
nl_NL: Verzend een email kopie van de ingevulde data?

en: Send the copy to this email:
nl_NL: Verzend de kopie naar dit emailadres:

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Show these lines:
nl_NL: Toon de volgende lijnen:

en: Sign me up for the newsletter!
nl_NL: Schrijf me in voor de nieuwsbrief!

en: Sign up
nl_NL: Inschrijven

en: Sign-Up Forms
nl_NL: MailChimp inschrijfformulieren

en: Some differences with this free version of the plugin:
nl_NL: Enkele verschillen met deze gratis versie van de plugin:

en: Source
nl_NL: Bron

en: Statistics
nl_NL: Statistieken

en: Submit Button
nl_NL: Verzendknop

en: Submit button
nl_NL: Verzendknop

en: Subscribe
nl_NL: Inschrijven

en: Subscribe / unsubscribe action
nl_NL: Inschrijven / uitschrijven actie

en: Subscribe / unsubscribe choice
nl_NL: Inschrijven / Uitschrijven optie

en: Subscribed
nl_NL: Ingeschreven

en: Success
nl_NL: Succes

en: Success text color
nl_NL: Tekstkleur voor succesvol

en: Successfully subscribed
nl_NL: Succesvol ingeschreven

en: Text alignment
nl_NL: Tekstuitlijning

en: Text color
nl_NL: Tekstkleur

en: Text size
nl_NL: Tekstgrootte

en: Text style
nl_NL: Tekststijl

en: Thank you, your sign-up request was successful! Please check your e-mail inbox.
nl_NL: Bedankt, je inschrijfverzoek was succesvol! Check alsjeblieft je e-mail inbox voor een bevestiging.

en: Thank you, your sign-up request was successful! Please check your email inbox to confirm.
nl_NL: Dankjewel, je inschrijfverzoek was succesvol. Controleer je email inbox voor 'n bevestiging.

en: The %sCSS Stylesheet%s has been created.
nl_NL: De %sCSS Stylesheet%s is gecreëerd.

en: The <a href="%s" target="_blank">plugin FAQ</a> lists the various CSS selectors you can use to target the different form elements.
nl_NL: De <a href="%s">veelgestelde vragen pagina van de plugin</a> geeft een overzicht weer van de verschillende CSS selectors die je kunt gebruiken om de verschillende formulier elementen te targeten.

en: The CSS rules you enter here will be appended to the custom stylesheet.
nl_NL: De hier ingevoerde CSS regels worden toegevoegd aan de custom stylesheet.

en: The MailChimp server returned the following error message as a response to our sign-up request:
nl_NL: De MailChimp server retourneerde de volgende foutmelding:

en: The following settings apply to <strong>all</strong> forms but can be overridden on a per-form basis.
nl_NL: De volgende instellingen gelden voor <strong>alle formulieren</strong> maar kunnen 'overruled' worden per formulier.

en: The plugin can only fetch a maximum of 100 lists from MailChimp, only your first 100 lists are shown.
nl_NL: De plugin kan slechts 'n maximum van 100 lijsten ophalen van MailChimp. Enkel je eerste 100 lijsten worden nu getoond.

en: The table below shows your MailChimp lists data. If you applied changes to your MailChimp lists, please use the following button to renew your cached data.
nl_NL: The tabel hieronder toont je MailChimp lijst configuratie. Wanneer je hier veranderingen aan hebt doorgevoerd die nog niet weergegeven worden kun je de volgende button gebruiken om je configuratie opnieuw in te laden.

en: The text that shows when a general error occured.
nl_NL: De tekst die verschijnt wanneer een algemene fout optreedt.

en: The text that shows when a required field for the selected list(s) is missing.
nl_NL: De tekst die verschijnt wanneer een verplicht veld voor de geselecteerde MailChimp lijst(en) niet ingevuld is.

en: The text that shows when an email address is successfully subscribed to the selected list(s).
nl_NL: De tekst die verschijnt wanneer een emailadres succesvol toegevoegd is aan de geselecteerde MailChimp lijst(en).

en: The text that shows when an invalid email address is given.
nl_NL: De tekst die verschijnt wanneer 'n invalide email adres is ingevuld.

en: The text that shows when the given email is already subscribed to the selected list(s).
nl_NL: De tekst die verschijnt wanneer het gegeven email adres reeds ingeschreven is op de geselecteerde MailChimp lijst(en).

en: The value of the <strong>FNAME</strong> field, if set.
nl_NL: De waarde van <strong>FNAME</strong> veld, als deze ingevuld is.

en: This email was auto-sent by the MailChimp for WordPress plugin.
nl_NL: Deze email is gestuurd door de MailChimp for WordPress plugin.

en: This is the data that was sent to MailChimp:
nl_NL: Deze data werd naar MailChimp gestuurd:

en: This message is only visible to administrators for debugging purposes.
nl_NL: Dit bericht is enkel zichtbaar voor admins (voor debugging doeleinden).

en: This option is only available in MailChimp for WordPress Pro.
nl_NL: Deze optie is enkel beschikbaar in de premium versie van de MailChimp for WordPress plugin.

en: This plugin has an even better premium version, you will absolutely love it.
nl_NL: Deze plugin heeft 'n nog betere premium versie, die ga je zeker waarderen!

en: This plugin is not developed by or affiliated with MailChimp in any way.
nl_NL: Deze plugin is niet ontwikkeld of verbonden met MailChimp op welke manier dan ook.

en: This site has not been activated properly on mc4wp.com and thus cannot check for future updates. Please activate your site with a valid license key.
nl_NL: Deze site is niet correct geactiveerd op mc4wp.com en kan daarom niet voor plugin updates checken. Activeer de plugin met een valide licentie, aub.

en: Tick "yes" if you want to receive an email with the form data for every sign-up request.
nl_NL: Selecteer "ja" als je een email wilt ontvangen met de ingevulde data voor elke inschrijving.

en: Title:
nl_NL: Titel:

en: To
nl_NL: Tot

en: To use sign-up checkboxes, select at least one list and one form to add the checkbox to.
nl_NL: Selecteer ten minste 1 MailChimp lijst en 1 formulier om de checkbox aan toe te voegen om inschrijf checkboxes te gebruiken.

en: To use the MailChimp sign-up form, configure the form below and then either paste %s in the content of a post or page or use the  widget.
nl_NL: Om het MailChimp inschrijfformulier te gebruiken; configureer je formulier hieronder en plak dan %s in de inhoud van een bericht of pagina of gebruik de widget.

en: Today
nl_NL: Vandaag

en: Toggle license status
nl_NL: Activeer/deactiveer licentie status

en: Tweet about MailChimp for WordPress
nl_NL: Tweet over MailChimp for WordPress

en: Unsubscribe
nl_NL: Uitschrijven

en: Unsubscribed
nl_NL: Uitgeschreven

en: Update Form
nl_NL: Formulier updaten

en: Update existing subscribers?
nl_NL: Bestaande inschrijven updaten?

en: Upgrade Now
nl_NL: Upgrade Nu

en: Upgrade to MailChimp for WordPress Pro
nl_NL: Upgrade naar de premium versie van MailChimp for WordPress

en: Upgrade to Pro
nl_NL: Upgrade naar Pro

en: Use %s in your Contact Form 7 mark-up to add a sign-up checkbox to your CF7 forms.
nl_NL: Gebruik %s in je Contact Form 7 opmaak om een sign-up checkbox toe te voegen aan je CF7 formulieren.

en: Use the fields below to create custom styling rules for your forms.
nl_NL: Gebruik de onderstaande velden om custom stijlregels op te stellen voor je formulieren.

en: Use the shortcode %s to display this form inside a post, page or text widget.
nl_NL: Gebruik de %s shortcode om dit formulier in een post, pagina of tekst widget te tonen.

en: Use the tool below to generate the HTML for your form fields.
nl_NL: Gebruik onderstaande tool om de HTML-code voor je formuliervelden te genereren.

en: Use this to create a more specific (and thus more "important") CSS selector.
nl_NL: Gebruik dit om een meer specifieke (en dus meer "belangrijke") CSS selector maken.

en: Variables
nl_NL: Variabelen

en: View Demo
nl_NL: Toon Demo

en: Vote "works" on the WordPress.org plugin page
nl_NL: Zeg "works" op de WordPress.org plugin pagina

en: When using the unsubscribe method, this is the text that shows when the given email address is not on the selected list(s).
nl_NL: Wanneer gebruik gemaakt wordt van de functie om zich uit te schrijven, is dit de tekst die getoond wordt wanneer het aangegeven e-mailadres niet voorkomt op de geselecteerde lijst(en).

en: When using the unsubscribe method, this is the text that shows when the given email address is successfully unsubscribed from the selected list(s).
nl_NL: Wanneer gebruik gemaakt wordt van de functie om zich uit te schrijven, is dit de tekst die getoond wordt wanneer het aangegeven e-mailadres succesvol is uitgeschreven van de geselecteerde lijst(en).

en: WooCommerce checkbox position
nl_NL: WooCommerce checkbox positie

en: Wrap in paragraph %s tags?
nl_NL: Wrap in paragraaf %s tags?

en: Yes
nl_NL: Ja

en: Yes, load basic form styles
nl_NL: Ja, laad standaard formulier stijlen

en: Yes, load default form theme
nl_NL: Ja, laad 'n standaard thema

en: Yes, load my custom form styles
nl_NL: Ja, laad mijn zelf ontworpen formulier stijlen

en: Yesterday
nl_NL: Gisteren

en: You can add the CSS rules to your theme stylesheet using the <a href="%s">Theme Editor</a> or by using a plugin like %s
nl_NL: Je kan de CSS regels aan de stylesheet van je thema toevoegen door de <a href="%s">Thema Editor</a> te gebruiken of door gebruik te maken van een  plugin zoals %s.

en: You can edit your sign-up form in the <a href="%s">MailChimp for WordPress form settings</a>.
nl_NL: Je kunt je inschrijfformulier wijzigen in de <a href="%s">MailChimp voor WordPress formulier instellingen</a>.

en: You disabled logging using the %s filter. Re-enable it to use the Reports page.
nl_NL: Je hebt logging uitgeschakeld met behulp van de %s filter. Om de Reports pagina te kunnen gebruiken moet logging ingeschakeld zijn.

en: You don't have any sign-up forms. <a href="%s">Create one now.</a>
nl_NL: Je hebt nog geen inschrijfformulieren. <a href="%s">Maak er een.</a>

en: You have not created any sign-up forms yet. Time to do so!
nl_NL: Je hebt nog geen inschrijfformulieren gemaakt. Ga 'ns wat doen!

en: You need to have JavaScript enabled to see a preview of your form.
nl_NL: Je moet JavaScript aan hebben staan in je browser om een voorbeeld van je uiteindelijke formulier te kunnen zien.

en: You were successfully unsubscribed.
nl_NL: Je bent succesvol uitgeschreven.

en: You've reached your activation limit. You must <a href="%s">reset</a> or <a href="%s">upgrade your license</a> to use it on this site.
nl_NL: Je zit aan het activatielimiet van je licentie. Je kunt je <a href="%s">licentie resetten</a> of <a href="%s">deze upgraden</a> om deze weer te kunnen gebruiken.

en: Your %s license has been activated. You have an unlimited license.
nl_NL: Je %s licentie is geactiveerd. Je hebt een ongelimiteerde licentie.

en: Your %s license has been activated. You have used %d/%d activations.
nl_NL: Je %s licentie is geactiveerd. Je hebt %d/%d activaties gebruikt.

en: Your %s license has been deactivated.
nl_NL: Je %s licentie is gedeactiveerd.

en: Your %s license will expire on %s.
nl_NL: Je %s licentie verloopt op %s.

en: Your MailChimp API key
nl_NL: Je MailChimp API sleutel

en: Your email address
nl_NL: Jouw emailadres

en: Your form is missing the following (required) form fields:
nl_NL: Je formulier mist de volgende (verplichte) velden:

en: Your license has expired. You must <a href="%s">renew your license</a> if you want to use it again.
nl_NL: Je licentie is verlopen. Als je je licentie opnieuw wilt gebruiken <a href="%s">moet je deze verlengen</a>.

en: Your plugin license has expired. You will no longer have access to plugin updates unless you <a href="%s">renew your license</a>.
nl_NL: Je plugin licentie is verlopen. Je hebt niet langer toegang tot plugin updates tenzij je <a href="%s">je licentie vernieuwt.</a>.

en: bbPress: New Reply
nl_NL: bbPress: Nieuwe Reactie

en: bbPress: New Topic
nl_NL: bbPress: Nieuw Onderwerp

en: deleted
nl_NL: verwijderd

en: px or %
nl_NL: px of %

en: you are <strong>not</strong> receiving updates.
nl_NL: je ontvangt <strong>geen</strong> plugin updates.

en: you are receiving updates
nl_NL: je ontvangt plugin updates
